Šūšanas un rokdarbu skolas “Burda Rīga” profilētais kurss

Ikviens sapnis ir īstenojams, arī sapnis par pašu šūdinātiem svārkiem, kleitu un biksēm. Apgūsti šūšanu bez priekšzināšanām nepiespiestā atmosfēra!

Šūšanā tu iemācīsies – teoriju un praktiskajās nodarbībās nostiprināsi savas zināšanas un iemaņas šujot paraugus, lai vēlāk veidotu svārkus, bikses, kleitu u.c. tērpus.

Tiks apskatītas tādas tēmas kā – roku dūrieni un mašīnvīles, krāsu mācība un ķermeņa tipi (kādas krāsas un kāda tipa apģērbs man ir piemērotākais), šujmašīnu un overloka uzbūve un darbības principi, tekstilmateriāli, kabatas, dažādu veidu rāvējslēdzēju iešūšana, plecģērbi, kā arī radošie darbi par apģērbu veidiem.

Lai šūšana iesācējiem padotos veiksmīgāk, tā jāapgūst pakāpeniski, soli pa solim. Šūšanas nodarbības nodrošinās skolēniem zināšanas un prasmes, kas ir nepieciešamas, lai spētu patstāvīgi veikt vieglo apģērbu šūšanu.

Ir iespēja ne tikai iegūt zināšanas šūšanā, bet beidzot šos kursus iegūsi oficiālu dokumentu – apliecību “Profesionālās pilnveides apliecība sieviešu vieglā apģērba šūšanā bez priekšzināšanām.”

Esi gaidīts mūsu pulkā!

Jelgavas novada Sporta centra profesionālās ievirzes sporta programma

Mācoties Kalnciema pagasta pamatskolā, skolēniem ir iespēja apgūt  Jelgavas novada Sporta centra piedāvāto profesionālās ievirzes sporta programmu "Sporta pakalpojumi - brīvā cīņa". Šo programmu no 1. klases var apgūt gan zēni, gan meitenes. Apmācību laiks - 5 vai 7 gadi. Mācību laikā skolēni gan trenējas, gan piedalās novada, valsts un starptautiskajās sacensībās.

Mūzikas un mākslas skolas Kalnciema mācību punkts

Kalnciema pagasta pamatskolas telpās darbojas Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas Kalnciema mācību punkts

Te 5 mācību gadu laikā iespējams apgūt profesionālās ievirzes programmu «Vizuāli plastiskā māksla»